Yağ yakımını hızlandıran özel içecek

Yağ yakımını hızlandıran özel içecek

Aynı zamanda güçlü bir antioksidan deposu.

Yağ yakımını hızlandıran yeşil çaylı smoothie, aynı zamanda güçlü bir antioksidan deposu.

Tarifin içeriğindeki yeşil çay metabolizmayı hızlandırırken, karnabahar ve brokoli yağ yakımını kolaylaştırıyor. Ananas ise içeriğindeki C vitamini ile yağ yakmaya yardımcı olan bir diğer meyve. Bir büyük bardağı yalnızca 68 kalori olan bu içeceğin besin değerleri şöyle; 11 gram karbonhidrat, 7 gram şeker, 15 miligram sodyum, 2 gram lif ve 1 gram protein. 

Malzemeler

3 adet brokoli çiçeği  2 adet karnabahar çiçeği  2 dilim ananas  1 bardak demlenmiş yeşil çay 

Hazırlanışı

Brokoli ve karnabaharları birkaç parçaya bölün. Doğradığınız sebzeleri 20-30 saniye kadar blenderdan geçirin. Daha sonra bu karışıma yeşil çayı ekleyin. Bir 5 saniye kadar daha karıştırın.

Bir önceki yazımız olan Egzersizle Birlikte Diyette Doğru Bilinen Yanlışlar! başlıklı makalemizde diyet hataları, egzersiz hataları ve egzersiz yaparken dikkat edilmesi gerekenler hakkında bilgiler verilmektedir.

“Yağ yakımını hızlandıran özel içecek” için 1 yorum

  1. […] Aynı zamanda güçlü bir antioksidan deposu. Yağ yakımını hızlandıran yeşil çaylı smoothie, aynı zamanda güçlü bir antioksidan deposu. Tarifin içeriğindeki yeşil çay metabolizmayı hızlandırırken, karnabahar ve brokoli yağ…Yağ yakımını hızlandıran özel içecek […]